Sypialnia
0 Comments

Przymierzasz się do remontu? Masz już dość swojego mieszkania i sądzisz, że design wnętrza jest przedawniony? Można wtedy wymienić meble i przemalować ściany na inny kolor, ale aby nadać mu bardziej nowoczesny look można sięgnąć po jeszcze jeden trik – zamontować linie świetlne LED.

Lekko i dekoracyjnie, a przy tym oszczędnie

Linia świetlna LED zajmuje zaszczytne miejsce w definiowaniu nowoczesnego wnętrza. Po pierwsze, jest znacznie bardziej energooszczędna niż inne instalacje świetlne. Koszt jej instalacji zwraca się jeszcze przed upływem roku od jej zamontowania. Po drugie, możemy ją dostosować do indywidualnych potrzeb. Nie jest przeszkodą nawet brak gniazdka elektrycznego – niejedna linia świetlna LED zakończona jest kablem USB, co satysfakcjonuje przede wszystkim graczy i osoby pracujące wieczorami przy komputerze.

Linia świetlna LED jest ceniona przede wszystkim za swoją estetykę i wszechstronność. Będzie świetnym źródłem światła dodatkowego na korytarzu, w sypialni czy kuchni. Wygląda niesamowicie na ścianie albo na schodach, wyznaczając poszczególne stopnie bądź poręcz. Linia świetlna LED sprawdzi się także do podświetlania półek – regipsowych i szklanych.

Jeżeli chcemy uzyskać jeszcze większy efekt wow, możemy postawić na światło ledowe RGB, gdzie będziemy mogli zmienić jego kolor na jeden z wbudowanych za pomocą jednego przycisku na pilocie, co jest zwłaszcza opcją lubianą przez graczy oraz młodzież, która lubi ekscentryczne sposoby na wyrażenie siebie.

Author

tomasz.verseo@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *